Produkty i usługi

 • Lokalizatory Personalne

  UWAGA: 
  Jeśi szukasz systemu do lokalizowania osób starszych, chorych na Alzheimera lub niepełnosprawnych? Przejdź do strony www.gpslife.pl 

   

  W świecie miniaturyzacji to musiało nastąpić. Rozpoczęła się nowa era monitoringu. Czasy, kiedy z urządzeń monitorujących mogły korzystać głownie floty pojazdów czy właściciele ekskluzywnych pojazdów odchodzą w przeszłość. Już teraz z usług monitoringu może korzystać praktycznie każdy. Wystarczy dowolna karta SIM i lokalizator personalny.

   

  Poniżej lista dostępnych produktów.

 • Moduły GPS/GSM

  (AutoGuard S2, AutoGuard S3, AutoGuard S4, porównanie modułów GPS/GPRS)

   

  W tej kategorii zostały przedstawione moduly instalowane w pojazdach, które pozwalają na ich lokalizację i transmisję danych. Wszystkie moduły z tej kategorii mogą służyć zarówno do monitorowania jak i ochrony pojazdów.

 • Nawigacja NAVto

  Przedstawiamy Państwu system nawigacji samochodowej NAVTO. Niezawodność oraz stabilność pracy urządzenia zapewnia system operacyjny LINUX, 4-calowy kolorowy wyświetlacz LCD oraz Touch Screen . Kierowca może w prosty oraz intuicyjny sposób zaplanować trasę podróży oraz wyznaczyć jej cel. Mapy cyfrowe są aktualizowane o nowe dane nawigacyjne przez dostawcę map, firmę NAVTEQ. Aktualizacje map będą dostępne cyklicznie dla użytkowników NavTO.
 • Terminale komunikacyjne

  (wersja podstawowa, wersja zaawansowana)

   

  Urządzenia umożliwiające komunikację między spedytorem/osobą zarządzającą transportem a kierowcą.

 • Sondy paliwowe

  Sonda paliwowa - analogowa Sonda paliwowa - cyfrowa

  We współpracy z modułem GPS/GPRS i systemem AutoControl sonda paliwa pozwala na przeglądanie poziomu paliwa w zbiorniku, wykrywać tankowania i upusty, dzięki czemu zabezpiecza przed kradzieżą.
 • Abonamenty

  (logistyka, ochrona)

   

  Korzystanie z platformy AutoControl jest odpłatne i uiszczane w formie comiesięcznego abonamentu. Abonament zawiera już w sobie wszelkie koszty aktualizacji map i wdrażania dodatkowych funkcjonalności.

 • Platforma AutoControl

   

  Opis urządzeń, oprogramowania, funkcjonalności i dodatkowych komponentów systemu AutoControl.