Abonamenty - LOGISTYKA

DLA POJAZDÓW MONITOROWANYCH NA OBSZARZE POLSKIAbonament "LOGISTYKA STANDARDOWA"

Abonament zawiera możliwość korzystania z oprogramowania AUTOCONTROL. Koszty transmisji danych (zarejestrowana trasa przejazdu, pozycjonowanie, dodatkowe zgłoszenia kalendarzowe, zmiana konfiguracji i inne funkcje udostępniane przez urządzenie) nie są wliczone i zależą od konfiguracji ustalonej przez klienta. W cenę abonamentu wliczony jest I poziom map Polski.

cena netto: 50 zł netto/miesiąc 

Koszty transmisji danych

Transmisja danych pomiędzy pojazdem a systemem AUTOCONTROL jest pakietowana po 50 KB. Opłata za każde rozpoczęte 50 KB transmisji wynosi:
do 2 MB - 0,90 zł netto
do 4 MB - 0,80 zł netto
do 6 MB - 0,70 zł netto
do 8 MB - 0,60 zł netto
powyżej 8 MB - 0,40 zł nettoAbonament "LOGISTYKA - RYCZAŁT POLSKA"

Abonament zawiera możliwość korzystania z oprogramowania AUTOCONTROL wraz z wliczonym kosztem transmisji danych na terenie Polski przy wizualizacji trasy przejazdu i aktualizacji danych w systemie co 3 minuty w czasie jazdy**. W cenę abonamentu wliczony jest I poziom map Polski.

cena netto: 85 zł netto/miesiąc (przy umowie na 24 miesiące)
     lub 66 zł netto/miesiąc (przy umowie na 36 miesięcy)
Abonament "LOGISTYKA - RYCZAŁT POLSKA PLUS KOMUNIKATOR"

Abonament zawiera możliwość korzystania z oprogramowania AUTOCONTROL wraz z wliczonym kosztem transmisji danych na terenie Polski przy wizualizacji trasy przejazdu i aktualizacji danych w systemie co 3 minuty w czasie jazdy** oraz komunikowania się przy pomocy terminala komunikacyjnego.

Dodatkowo w cenę abonamentu wliczone są:
  • II poziom map Polski
  • 2MB transmisji danych z urządzenia i komunikatora - liczonych łącznie z czego dla przykładu 1MB transmisji danych przy użyciu terminala komunikacyjnego (przy założeniu średniej długości komunikatu - 160 znaków) odpowiada 1000 komunikatów liczonych w ruchu kierowca-dyspozytor dyspozytor-kierowca
UWAGA: W przypadku przekroczenia 2MB limitu transmisji danych dostępnych w ramach abonamentu, każdy kolejny rozpoczęty 1MB transmisji danych to dodatkowy koszt 8 zł netto.

cena netto: 199 zł netto/miesiąc
DLA POJAZDÓW MONITOROWANYCH W OBSZARZE EUROPYAbonament "LOGISTYKA - RYCZAŁT EUROPA PLUS"

Abonament zawiera możliwość korzystania z oprogramowania AUTOCONTROL wraz z wliczonym kosztem transmisji danych na terenie Polski i Europy przy wizualizacji trasy przejazdu i aktualizacji danych w systemie co 5 minut w czasie jazdy dla średniego przebiegu pojazdu 15 tyś km/miesiąc**.

W cenę abonamentu wliczone są:
  • I poziom map Polski i Europy
  • 1MB pakiet transmisji danych do wykorzystania
  • Opłaty roamingowe


cena netto: 150 zł netto/miesiąc  (przy umowie na 24 miesiące)
     lub 137 zł netto/miesiąc (przy umowie na 36 miesięcy)

W przypadku przekroczenia 1MB limitu transmisji danych dostępnych w ramach abonamentu, każdy kolejny rozpoczęty 1MB transmisji danych kosztuje dodatkowo 55 zł netto.Abonament "LOGISTYKA- RYCZAŁT EUROPA PLUS KOMUNIKATOR"*

Abonament zawiera możliwość korzystania z oprogramowania AUTOCONTROL wraz z wliczonym kosztem transmisji danych na terenie Polski i Europy przy wizualizacji trasy przejazdu i aktualizacji danych w systemie co 5 minut w czasie jazdy** oraz komunikowania się przy pomocy terminala komunikacyjnego.

Dodatkowo w cenę abonamentu wliczone są:
  • II poziom map Polski i Europy
  • 2MB transmisji danych z urządzenia i komunikatora - liczonych łącznie z czego dla przykładu 1MB transmisji danych przy użyciu terminala komunikacyjnego (przy założeniu średniej długości komunikatu - 160 znaków) odpowiada 1000 komunikatów liczonych w ruchu kierowca-dyspozytor dyspozytor-kierowca
  • opłaty roamingowecena netto: 199 zł netto/miesiąc

W przypadku przekroczenia 1MB limitu transmisji danych dostępnych w ramach abonamentu, każdy kolejny rozpoczęty 1MB transmisji danych kosztuje dodatkowo 55 zł netto.


Usługi dodatkowe (opcjonalne)

  • Powiadomienie SMS każdej osoby wskazanej w załączniku nr 5 do Umowy Świadczenia Usług Telematycznych (40 gr)
  • Jednorazowe odpytanie na żądanie przez telefon lub internet (40 gr)


Wszystkie powyższe ceny są cenami netto i nie uwzględniają cen roamingu operatorów GSM, za wyjątkiem abonamentów "Logistyka Ryczałt Europa".


* nie dotyczy terytorium Białorusi
** pod warunkiem właściwych parametrów infrastruktury GSM w ramach operatora