Systemy zarządzania flotą


monitoring gps

Prowadząc firmę opartą na transporcie, prędzej czy później stajemy przed trudnym zadaniem optymalizacji czasu pracy i redukcji kosztów.

 

Wbrew pozorom nie jest to zadanie proste. Dlatego nie dziwi fakt, że spora część firm transportowych opiera swoje działania na telefonie, faksie i kolorowej mapie rozwieszonej w biurze licząc na to, że to wystarczy by skutecznie zarządzać pracą kierowców i dostawami. I oczywiście może to wystarczać.

 

Każdy jednak, kto sprawdzał skuteczność monitoringu GPS wie, że inwestycja w tą technologię szybko się zwraca i pozwala pracować z zupełnie innym poczuciem komfortu. Warto zainwestować w dobry system monitoringu, ponieważ pozwala on regularnie oszczędzać pieniądze ułatwiając pracę nam i naszym biznesowym partnerom. 

 

 

Nie tylko monitoring pojazdów.

 

System monitoringu GPS jest czymś więcej niż kontrolą pojazdów. System Monitoringu GPS - to narzędzie do sprawnego zarządzania zwiększające wydajność i redukujące koszty transportowe. Zwiększenie skuteczności floty, redukcja kosztów i ulepszanie swojej pozycji wobec konkurencji. Wszystkie te korzyści mają swój wspólny mianownik - sprawiają, że biznes oparty na transporcie staje sie bardziej rentowny, przynoszący większe zyski.

 

Niby proste pytanie...

 

...które zadają sobie szefowie firm, rozważając zainstalowanie systemu monitoringu opartego na systemie GPS. Oto ono:

 

Czy gdybym siedział obok kierowcy w kabinie, to czy jego jazda wyglądałaby tak samo jak dotychczas?

 

Jest to na tyle ciekawe pytanie, że uruchamia lawinę innych. Co robi "niewidziany" kierowca w trasie? Czy zmienia trasę by coś zjeść w swoim ulubionym barze? Tego nie wiemy. Nie wiemy, kiedy transport dotrze na miejsce. Nie wiemy czy ładunki są bezpieczne. Nie wiemy, ile to wszystko kosztuje i nie znamy innych, równie ważnych i potrzebnych szczegółów.

 

Spójrzmy na samo paliwo.

 

To jak jeździ kierowca, bezpośrednio wpływa na dodatkowe koszty. A jak wiadomo, każdy kilometr się liczy. Szczególnie ten o którym wie tylko kierowca. W naszej działalności zaobserwowaliśmy, że dla firm z własnym transportem(który bywa niezwykle kosztowny), instalacja urządzeń GPS jest korzystnym rozwiązaniem. Prosty rachunek pokazuje, że kontrola pojazdów np. przy 10 ciągnikach siodłowych i średnim przebiegu 15 tyś km miesięcznie, przynosi oszczędność ponad 77 000,00 zł w ciągu roku.

 

Na potwierdzenie powyższego przykładu przygotowaliśmy poniżej KALKULATOR GPS. Wypełnij go własnymi danymi i dowiedz się, jakie znaczenie może mieć system GPS w Twojej firmie i ile kosztuje Cię brak kontroli.

Kalkulator jest niedostępny, ponieważ Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScriptu!

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz dowiedzieć się:

 

  • ile kosztuje kompletny, działający system monitoringu GPS (dokładnie w Twoim przypadku)?
  • jak szybko zwróci się ta inwestycja?
  • jakie dodatkowe korzyści niesie za sobą wdrożenie systemu zarządzania flotą?

 

Aby odpowiedzieć na indywidualne zapytanie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.