AutoGuard

 

AutoGuard sp. z o.o.

 

 

Doświadczenie AutoGuard opiera się na wieloletniej współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi oraz na nieustannym testowaniu technologii, pozwalających na kreowanie nowych systemów telematycznych.


W efekcie tych prac powstała zintegrowana platforma przeznaczona do świadczenia i rozwoju usług telematycznych, wykorzystujących najnowsze technologie w zakresie łączności bezprzewodowej, jak również w zakresie lokalizacji.


Ciągle dążenie do doskonałości przyniosło do tej pory wiele wymiernych efektów w postaci własnych produktów opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach z zakresu telematyki, ugruntowania silnej pozycji na rynku oraz stworzenia rozległej sieci dealerskiej, w skład której wchodzi blisko 100 autoryzowanych przedstawicieli AutoGuard S.A. działających na terenie całego kraju.


Posiadamy własny Dział Rozwoju Produktu i Dział rozwoju Aplikacji - zatrudniający w chwili obecnej przeszło 20 inżynierów elektroników i informatyków różnych specjalności. Efektem ich pracy są systemy telematyczne na bazie których AutoGuard oferuje usługi z zakresu LBS (Location Base Services) swoim abonentom. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu pokładowych systemów samochodowych a fakt uczestnictwa w projekcie wdrożenia cyfrowego tachografu jako pretendent do roli producenta tego urządzenia, jedyny z obszaru Europy wschodniej, jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w produkcję i rozwój urządzeń i systemów przeznaczonych dla sektora transportowego.


Od 2004 roku firma AutoGuard posiada certyfikat jakości ISO 9001.